La Maison De Jade

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    De 2-slaapkamer La Maison De Jade Soursac bevindt zich op 4 km afstand van de Barrage de l'Aigle en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt. De 50 m² grote villa is geschikt voor maximaal 4 gasten en biedt mogelijkheden om te wandelen en vissen.

    Dit vakantiehuis ligt ook op 10 minuten rijafstand van chapelle Saint-Simon de l'Herbeil en op 15 minuten rijafstand van het Viaduc des Rochers Noirs.

    Deze gesitueerde in Soursac La Maison De Jade heeft uitzicht op het meer. Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer accommodatie behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Deze villa is uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om zelf te koken in een eethoek buiten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 12:00

    Kameropties bij La Maison De Jade Soursac

    Deze gesitueerde in Soursac La Maison De Jade heeft uitzicht op het meer. Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer accommodatie behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Maison De Jade Soursac Keuken foto La Maison De Jade Soursac Buitenkant foto La Maison De Jade Soursac Gangen foto La Maison De Jade Soursac Faciliteiten foto La Maison De Jade Soursac Faciliteiten foto La Maison De Jade Soursac Badkamer foto La Maison De Jade Soursac Kamer foto La Maison De Jade Soursac Kamer foto La Maison De Jade Soursac Keuken foto La Maison De Jade Soursac Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Maison De Jade Soursac

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Maison De Jade Soursac

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft La Maison De Jade een keuken?
      Ja, in La Maison De Jade is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van La Maison De Jade?
      Gasten van La Maison De Jade kunnen onder andere het Viaduc des Rochers Noirs (7 km), de Tuinen van Sothys 3) en chapelle Saint-Simon de l'Herbeil 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Maison De Jade Soursac